Parkaer

116 parkaer tilbud. Du kan spare op til 62% 😀

Alle 116 parkaer tilbud kommer fra Amazon og flere andre butikker. Hvis du klikker på et link og køber noget, så kan jeg tjene en mindre kommision. Min kommision ændrer ikke den pris du betaler.


Font Awesome sort down

1 2 3

Parka priser og tilbud

Omregnet til danske kroner, så går parka priserne fra 300 til 4903 DKK. Alle 116 parkaer er på tilbud og du kan spare op til 1873 DKK.

Her er prisspændet for 19 af de mest populære parka mærker (modeller til voksne).

Elsker du også tabeller, så er prisspændende for parka mærkerne her som lækker tabel.

MærkeBilligste (DKK)Dyreste (DKK)
2117 Of Sweden500500
Alprausch7731117
Bergans14992098
CMP3001124
Columbia26992699
Didriksons5391199
Fjallraven17982997
Helly Hansen5991499
Kamik562674
Kari Traa9991299
LangerChen686925
Mammut13371349
Marmot12051812
Mountain Equipment12361454
Mountain Hardwear49034903
Peak Performance16641873
Schoffel17981873
The North Face592989
Vaude8991649